טלפון: 054-4750349, 077-5490358
מרפאת שיקום אסתטי MN-Beauty
MN-Beauty

מרפאת שיקום אסתטי

054-4750349
בימי עסקים מ 9:00 עד 18:00

קוסמטולוגיה מכנית טרמאז' (Thermage)® 

מזמן נגמר עידן הפנים המתוחות שממבט אחד של רופא מעיד על ניתוח פלסטי. כיום אומצו פרוצדורות פיזיולוגיות הרבה יותר טבעיות מניתוחים אך לא פחות יעילים. מנהלת המרפאה דר מרינה פלברג היא בין המיסדים הראשונים שיבאו לישראל את טכניקת מתיחת הפנים טרמאז'.

טרמאז' (Thermage) וחום משרתים את היופי

המחשבה שהצערת פנים אפקטיבית ניתן לבצע ללא צורך בניתוחים פלסטיים עוד בעבר הלא רחוק נשמעה כמו מושג בדיוני. רעיון נועז זה קם לחיים בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת טרמאז'. תוך שימוש בטכנולוגיה זו, המומחים של MN-Beauty שואפים לגרום לתאי העור לחדש את יעילותם, לפתח קולגן ואלסטן ולתמוך בסיבי הקולגן הקיימים.

טרמאז' (Thermage) - תמונות לפני ואחרי התהליך

מרפאת שיקום אסתטי MN-Beauty - טרמאז' (Thermage) מרפאת שיקום אסתטי MN-Beauty - טרמאז' (Thermage) מרפאת שיקום אסתטי MN-Beauty - טרמאז' (Thermage)
מרפאת שיקום אסתטי MN-Beauty - טרמאז' (Thermage) מרפאת שיקום אסתטי MN-Beauty - טרמאז' (Thermage) מרפאת שיקום אסתטי MN-Beauty - טרמאז' (Thermage)

איך מגיעים לתוצאה?

העור העבוד מושפע מגלי רדיו, וחשוב לנו לציין כי השפעתם על העור האנושי נחקרה יסודית שלא לגרום לנזק בלתי הפיך. המכשירים שומרים על תדרי הקרינה כדי לקבל תוצאות מבלי לסקן את המטופל, וכתוצאה ההשפעה על הגוף אינה מסכנת את הבריאות.

עקרון התהליך הוא תוך השפעת החום לגרום לעור להתחדש באופן עצמאי מבלי הצטרכות בתהליכים מזיקים ופולשניים. ההליך נושא את הכינוי "פיזיולוגי" מכיוון שאכן הטרמאז' לא משפיע על העור, אלא מוביל אותו למצב בו יכול העור לחדש את עצמו באופן עצמאי.

כמה שיותר רחוק, יותר טוב!

בין השלכות השימוש בטרמאז', אחד החשובים ביותר הוא גדילת השפעתו עם הזמן, כלומר העור נראה יותר צעיר לאחר שבוע מאשר יומיים אחרי ההליך, וכך גם חודש לאחר מכן. בממוצע סיבי הקולגן ממשיכית ליעל את התחזקותם במשך כ6 חודשים. הגוף מפרש את השינויים כתהליך טבעי לגמרי וכן גם הוא מאריך את השפעת הטרמאז' כי מקור הקולגן הוא הגוף עצמו.

מחקרים מסכמים כי השפעת הטרמאז' מתמשכת עד 5 שנים, וזאת עם העובדה שמראה העור טבעי לחלוטין.

איך נעשה השימוש Thermage?

Magic Neo Beauty מציינת מקרים בהם הטרמאז' מסוגל לעזור:
 • קמטים באזור הפה, הצואר והמחסוף
 • קמטים מסביב לעפעפיים
 • הצערת הידיים
 • תיקון צורת הפנים
 • מתיחת רקמות בכל אזורי הגוף (לאחר לידה והרזייה)
חשוב לציין שתהליך הטרמאז' אינו דורש תקופת התאוששות. ביום לאחר ההליך ניתן לחזור לאופן חיים רגיל.

טרמאז' (Thermage)
דמיינו לעצמכן איך הזמן עובר ואתן נהיות יותר צעירות. חלום זה ניהיה מציאות עם טרמאז'.