טלפון: 054-4750349, 077-5490358
מרפאת שיקום אסתטי  MN-Beauty
MN-Beauty

מרפאת שיקום אסתטי

054-4750349
בימי עסקים מ 9:00 עד 18:00

מרפאת שיקום אסתטי MN-Beauty

דר מרינה פלברג – רופא אסתטאי (MD)

טיפוח המראה החיצוני הוא הרגל יום-יומי של כל אישה, אך בחיי כל אישה מגיע הרגע בו מובן שטיפוח ידני כבר לא מספק. במקרים האלה, הביטוי "במקום הנכון ובזמן הנכון" מקבל משמעות, אך מה היא?

אנו לא מייעצים לגשת לקוסמטולוגים החל מגיל 17, אך גם למשוך את הזמן לא מומלץ. בנוסף לקבלת טיפול מקצועי, המומחה יעניק לכם עצות חשובות שיעזרו לכם לשמור על המצב הבריא והמראה הצעיר של פניכם.

מרפאת שיקום אסתטי MN-Beautyכעת נפרט למה "המקום הנכון" הוא גם חיוני. ללא ספק, המקום הנכון הוא מרפאה מקצועית מצויידת באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר. למרפאה Magic Neo Beauty יש אוסף רחב של הליכים קוסמטולוגיים המתאימים לנשים מכל גיל, סוג ומצב עור. המוטו שלנו הוא מקצוענות, בטיחות ויחס אישי. כל לקוחות MN-Beauty מקבלים ייעוץ מהמומחים שלנו על כל פרטי הטיפול, ולוקחים חלק משמעותי בבחירת התהליכים שיתבצעו.

הגורם המשמעותי ביותר הוא המקצוען לו תתנו אמון מוחלט בעת הפרוצדורות. אז מי יעבוד אתכם?

דר מרינה פלברג – רופא אסתטאי (MD)

דר מרינה פלברג   – רופא אסתטאי  (MD) המוניטין המקצועי של מרינה פלברג הולך לפניה בקרב מומחי קוסמטולוגיה ולקוחות. מרינה הינה מומחה בפילינג לייזר, פוטוטרפיה, מזוטרפיה, הומוטוקסיקולוגיה ופלסטיקה ללא ניתוח. היא יועצת קוסמטולוגית בחברת Janssen (גרמניה), מעבירה הכשרות של מומחים בתחום הקוסמוטולוגיה המכשירית, ומשתתפת בכנסים בינלאומיים בנושא רפואה אסתטית בארצות כמו איטליה, צרפת, רוסיה ושאר ארופה.

מרינה פלברג תספק אתכם בשירות קוסמטולוגי ברמה הגבוה ביותר בעזרת טכנולוגיה רפואית מתקדמת.

 THERMAGE (טרמאז')   מרפאת שיקום אסתטי MN-Beautyמרפאת Magic Neo Beauty הינה בין הבודדות בישראל המבצעות את פרוצדורת טרמאז' (Thermage), שצברה פופולריות רבה בשל התוצאות המרשימות בקרב העולם הקוסמטולוגי

למרפאת השיקום האסתטי MN-Beauty יש קובץ רחב של שירותים ופרוצדורות לשיקום העור והצערתו: פלסטיקה ללא ניתוח בעזרת הזרקת תרופות וחומרים מזינים, פוטוליפטינג, מזוטרפיה, טיפול בקמטים בעזרת בוטוקס, פילינג וטיפול בחמצן.

אם ברצונכן להישאר צעירות ויפות, כל מה שצריך זה לבוא אלינו ולהישאר. אנו נטפל בשאר!